February 8, 2023


AUSTIN (KXAN) — Svaki teksaški srednjoškolski nogometni odjel imat će samo dvije preostale ekipe nakon subotnje večeri.

Polufinale je započelo u četvrtak i završilo u subotu za klasu 2A-6A, a timovi u finalu 6-čovjeka klase 1A odlučeni su od prošlog vikenda.

More From Score: Budite u tijeku sa sportskim pričama poput ove i prijavite se za sportski bilten More From Score na kxan.com/newsletters

Ispod ćete pronaći sve polufinalne utakmice raspoređene po datumima, a rezultati će biti ažurirani nakon što utakmice završe.

Pobjednici idu na državno prvenstvo Texas High School Football, koje se održava od 14. do 17. prosinca na stadionu AT&T u Arlingtonu, domu Dallas Cowboysa.

Četvrtak, 8. prosinca

Klasa 3A- Divizija I

Brook 21, Malakoff 10

Franklin 41, Edna 13

Klasa 2A- Divizija I

34 Hawley, Crawford 20

Refugio 24, Timpson 21

Klasa 2A- Divizija II

Albany 53, novi dom 25

Mart 41, Burton 14

Petak, 9. prosinca

Klasa 3A- Divizija II

Kanađanin protiv Guntera, 18 sati, stadion Wildcat, Abilene

Gilmer Harmony protiv Bootha, 19 sati, stadion Cy-Fair FCU, Cypress

Klasa 4A- Divizija I

Decatur protiv China Springsa, 19:30, Newsom Stadium, Mansfield

Tyler Chapel Hill protiv Boerna, 19 sati, Almodome

Razred 4A- Odjel II

Glenn Rose protiv Carthagea, 19 sati, Ford Center, Frisco

Wimberley 42, Cuero 36

Razred 5A- Odjel II

Port Neches-Groves 42, Liberty Hill 14

Argyle vs. South Oak Cliff, 19:30, Crowley ISD Stadium, Fort Worth

Subota 10. prosinca

Klasa 6A- Divizija I

Westlake protiv Galena Park North Shore, 15:00, Rice Stadium, Houston

Prosper protiv Duncanvillea, 16:00, stadion Gerald Ford, Dallas

Razred 6A- Odjel II

Vandegrift protiv Katie, 13:00, Almodomie

Denton Goyer protiv DeSotoa, 14:00, Ford Center, Frisco

Razred 5A- Divizija I

Aledo protiv Longviewa, 14:00, Kenside Stadium, Dallas

College Station preko puta spomenika veteranima Corpus Christi, 17:00, Alamodome



Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *