February 9, 2023

Jugoistočni junior Cameron McPeak hvata loptu u donjem terenu protiv Streetsboro seniora Maria Embryja tijekom utakmice prvog kola u srijedu navečer u Southeast High School.

Palmyra TWP. Osam poena prednosti u drugoj četvrtini pokazalo se nedostatnim.

Tako su se Buccaneersi odmah vratili u akciju, postigavši ​​prvih 11 poena u drugom poluvremenu.

I to se pokazalo sasvim dovoljnim da košarkašice Jugoistoka zaostaju za gostujućim Crestwoodom, 39-33, za njihovu petu uzastopnu pobjedu u srijedu navečer.

“To je samo problem za nas i to je nekako način na koji igramo”, rekao je trener Piratesa Craig Nettleton. “Nema ničeg otmjenog ili upadljivog. Počinje obrambeno do mjesta gdje držimo ljude tamo gdje želimo da budu. Do sada smo to radili obrambeno.”

Nakon što su tri trice Hannah Ward u drugoj četvrtini pomogle Crvenim vragovima da izbrišu vodstvo Buccaneersa od 18-10, Southeast se vratio.

S 18 godina, Crestwood je gurnuo loptu preko obrane, osim lopte koja je proslijeđena točno do juniora Lexi Morrisa s jugoistoka, koji je pogodio zelenog trkača.