January 28, 2023


Treća godišnja teniska reprezentacija HighSchoolOT-a za djevojke uključuje 16 igračica koje se pojavljuju drugi ili treći put, uključujući tri sportašice koje su bile ponovljene selekcije za prvu momčad.

Postoji prva, druga i treća momčad sa po 12 igrača (ili duplo više od uobičajene postave). Postojao je i šestočlani počasni tim. Igrači su odabrani na temelju njihove pojedinačne igre tijekom godine. Natjecanje u parovima nije bilo faktor.

NC Independent Schools Athletic Association nije domaćin pojedinačnog turnira, tako da je natjecanje tijekom sezone bilo glavni faktor.

Tim je naveden u nastavku s završetkom u NCHSAA (ako je kvalificiran za pojedinačni turnir) i rekordom pobjeda i poraza prema MaxPreps-u ili drugim izvorima. Zapisi mogu nedostajati u rezultatima – na primjer, pojedinačni drugoplasirani može biti naveden s 0 poraza jer nijedan izvor nema najnoviji WL zapis.

Trostruki izbor svih država: Olivia Corcoran, Renee Liu, Brock LaVerns, Ella Strickler, Nosha Tahrani

Dva puta izbor svih država: Julian Izod, Samantha Slowik, Sofia Catino, Seon Lee, Alexa Allison, Anna Torstrek, Tara Martin, Faith Valentine, Jesselyn Pratikingo, Brock Bennick, Emma Carver.

Trostruki izbor prve momčadi: Corcoran.

Dvostruki prvi izbori: Izod, Slowik.

2022. HSOT ženska teniska reprezentacija svih država

4A tenis za djevojčice: Green Hope protiv Mayers Parka (5. studenog 2022.)

Ime, škola (godina) – Ugovor o zapošljavanju (ako je primjenjivo), NCHSAA raskid (ako je primjenjivo), pojedinci navedeni WL

Prva momčad

Sophia Catino, New Hanover (studentica) Četvrtfinalist 4A, 18-0
Olivia Corcoran, Green Hope (Junior) – 4 zvjezdice, 4A pojedinačni prvak, 21-0
Isabella Hartung, Canon School (junior) – 4 zvjezdice, 2-0
Julien Izod, Apex Friendship (junior) – 4 zvjezdice, 4A prvak u parovima, 12-3 (izgubio od Corcoran 2x, Catino)
Lisa Kranic, Zelena nada (juniorka) – 4 zvjezdice, 11-1 (izgubio od Izoda)
Seon Lee, Heritage (Junior) – 3 zvjezdice, 4A pojedinačno polufinale, 9-2 (izgubio od Corcoran, Slowik)
Tegan Riley, Myers Park (student) – 4 zvjezdice, 4A pojedinačno polufinale, 20-2 (izgubio od Corcoran 2X)
Samantha Slowik, Jordan (juniorka) – 4 zvjezdice, 4A pojedinačni drugoplasirani, 17-3 (izgubio od K.Stricklera, Corcoran 2X)
Hallie Stoltz, Saint Mary’s (stariji) – 4 zvjezdice, 8-0
Ella Strickler, Carborough (starija) – 4 zvjezdice, 3A pojedinačni prvak, 19-0
Christine Strickler, Trinity Durham Chapel Hill (studentica) – 4 zvjezdice, 5-0
Anna Torstrick, Charlotte’s Country Day (učenica druge godine) 3 zvjezdice, nije dostupno

2A tenis za djevojčice: Hendersonville protiv Raleigha Charter (5. studenog 202.

Druga ekipa

Michelle Armani, Swansboro (studentica) – 3A pojedinačni drugoplasirani, 15-0
Devin Gilroy, Hough (student) – 4 zvjezdice, 6-3 (izgubio od Rileyja, Practicinga, Torstreaka)
Olivia Hankinson, Istraživački trokut (mlađi) – 2 zvjezdice, 2A pojedinačni prvak, 12-1 (izgubio od E Stricklera)
Rennie Liu, Forestview (Junior) – 3 zvjezdice, 3A pojedinačni polufinalist, 14-0
Kendall Bar, Greensboro Day (veliki) 5-1 (izgubio od Hartunga)
Eliza Perry, Hendersonville (juniorka) – 2 zvjezdice, 2A prvak u parovima, 14-0
Anna Beland, Cape Fear (Junior) – 2 zvjezdice, 3A drugoplasirani u paru, 12-2 (izgubio od E.Stricklera 2x)
Jesselyn Braticengo, Marvin Ridge (junior) – 2 zvjezdice, 14-3 (izgubio od Riley 2x, Tatiny)
Audrey Serp, Southwest Guildford (starija) – 2 zvijezde, 4A pojedinačno četvrtfinalist, 22-2 (izgubio od Tatiny, Slowik)
Anjali Tatini, Paige (Junior) – 2 zvjezdice, 4A drugoplasirani, 16-1 (izgubio od Gilroya)
Nosha Tehrani, Curry akademija (viši) – 9-3 (izgubio od Stoltza 2x, Torstrick)
Faith Valentine, Lake Norman (brucoš) – 4A Dual State Playoff, 8-3 (izgubljen od Gilroya, Pratecinga, Tatinyja)

2A tenis za djevojčice: Hendersonville protiv Raleigha Charter (5. studenog 202.

Treći tim

Alexa Allison, Newton Conover (stariji) – 2 zvjezdice, 2k pojedinačno polufinale, 10-0
Brock Bennick, Cape Fear (stariji) – 3A drugoplasirani u parovima, 18-1 (izgubio od Catina)
Sarayu Brundavanam, Rally Charter (junior) – 1 zvjezdica, 2A pojedinačni drugoplasirani, 11-3 (izgubio od E. Stricklera, Hankinsona 2x)
Emma Carver, North Lincoln (studentica) – 2 zvijezde, 3A pojedinačno četvrtfinalist, 23-3 (izgubio od Lea 2x, Armanija)
Annina Caviezel, Swansboro (učenica druge godine) – 3A pojedinačno četvrtfinalist, 16-0
Lacey Falls, Lake Norman Charter (brucoš) – 3 zvjezdice, 3A pojedinačno polufinale, 16-3 (izgubio od Carvera 2x, Gilroya)
Taylor Garriott, Akademija Cape Fear (student) – 12-4 (izgubio od Barra, K Stricklera, Swindella, Catina)
Riley Jennings, Apex Friendship (junior) – 4 zvjezdice, 4A prvak u parovima13-4 (izgubio od Corcorana, umirovljen, Kranec 2x)
Annie Lieberman i Terry Sanford (junior) – 3A pojedinačne državne kvalifikacije, 14-3 (izgubio od E.Stricklera 3x)
Tara Martin, East Surrey (seniorka) – 2A drugoplasirani u parovima, 14-0
Samantha MacEachran, West Forsyth (juniorka) – 2 zvjezdice, 4A pojedinačne kvalifikacije, 16-1 (izgubio od Srbina)
Karsyn Sink, East Lincoln (brucoš) – Četvrtfinale 3A pojedinačno, 18-4 (izgubio od Allison, Liu, Carver 2x)

počasni

McKinley Battle, Rocky Mount (brucoš) – 3A pojedinačno državno doigravanje, 17-1, (poraz od Carvera)
Emma Cyrus, Apex Friendship (učenica druge godine) – 2 zvijezde, 4A pojedinačno četvrtfinalist, 16-3, (izgubio od 2x Corcoran, Lee)
Sophia Harris, Charlotte Christian (studentica) – 4 zvjezdice, 10-1 (izgubio od Moon Curryja)
Brock LaVerns, Benicrest (stariji) – Eliminacije s 3 zvjezdice, 4A pojedinačno, 16-3 (izgubljen od Catina, Slowika, Cyrusa)
Carrie Marion, Mount Airy (brucošica) – Prvak 1A pojedinačno, 18-2, (izgubio od Martina, Sofije Spalk)
Susannah Swindell i Arendell Parrott (učenice druge godine) – 4 zvjezdice, 5-1 (poraz od Garriotta)



Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *