February 4, 2023

APSU ženski tenisClarksville, Tennessee Tijekom sljedeća dva tjedna, studentica druge godine tenisa APSU Denise Torrealba natjecat će se na W15 Wellington i W25 Tauranga teniskim turnirima na Novom Zelandu.

Rođeni Neu-Isenburg iz Njemačke ulazi u turnire sa 178. mjestom na nacionalnoj ljestvici i natječe se na W15 teniskom prvenstvu od 12. do 18. prosinca u Wellingtonu na Novom Zelandu.

2022-23 APSU ženski tenis - Denise Torrealba.  (Sportske informacije APSU)Torrealba je otvorila događaj jednim kvalifikacijskim mečom protiv Australke Tare Aksentjević, 12. prosinca, idući dan prošavši u glavni krug ako pobijedi Aksentjević.

Nakon Wellington Championshipsa, Torrealba se natjecao na $25,000 W25 Tauranga Tennis Championships, od 18. do 25. prosinca, u Taurangi, Novi Zeland. Torrealba počinje u kvalifikacijskoj rundi natjecanja, 18. prosinca. Odredit će se njen popust.

Torrealba je predvodila APSU guvernere s 19 pojedinačnih pobjeda i 15 pobjeda u parovima u svojoj prvoj sezoni da bi osvojila prvu All-Ohio Valley konferenciju i All-OVC tim parova. Torrealba je bio peti brucoš u povijesti programa koji je osvojio počasti prvog tima na svim konferencijama.

Za novosti i ažuriranja tijekom turnira Denise Torrealba i uoči prve konferencijske sezone ASUN sveučilišta Austin Peay State, pratite ženski teniski tim na Twitteru (GovsWTN), Instagramu (GovsTennis) i Facebooku (Austin Peay Tennis).